Grandprix auto
Artikelnummer: M0155Zet je snelste ronde neer op het circuit.
Bouwniveau: Moeilijk
Welke auto is het meest geschikt voor het circuit? Speciaal voor de autoliefhebbers- en verzamelaars hebben we deze fantastische Grandprix auto van Ugears in ons assortiment. Deze racewagen is weer een houten bouwmodel dat gebaseerd is op iconische ontwerpen uit de Gouden Eeuw van de auto-industrie aan het begin van de 20ste eeuw. De superkleine, speciale mechanismen zijn zo gaaf dat je er versteld van staat waartoe ze allemaal in staat zijn. De Grandprix auto heeft, van aandrijfas tot reservewiel, het prachtige uiterlijk van de oude Formule 1-prototypes. Het ''old school'' uiterlijk geeft je het gevoel van autoracen in de oude tijd. De auto is voorzien van een krachtige V8-motor met een sterke ventilator en 16 volledig functionerende kleppen. De uitvoering is zeer gedetailleerd, natuurlijk van hoge kwaliteit en je hebt geen lijm nodig. Versla jij in gedachten Max Verstappen op het circuit van Zandvoort?
Mechanisme
Gebruik de handslinger aan de voorkant van dit race-model om hem op te winden. Deze Grandprix auto auto heeft een verbindingsstang en een transmissie die schakelt tussen stationair, achteruit en vooruit racen! Dit houten model heeft een geveerde voorvork en rubberen wielen die zorgen voor een soepele, maar snelle acceleratie en een groot rijbereik.
Bij dit model worden de elastiekjes en de was bijgeleverd. De was dient om de draaiende onderdelen soepel te laten lopen. Daarnaast zit er ook een gedetailleerde handleiding in de doos.
De Grandprix auto past mooi in het rijtje met de Roadster VM-01 en de Cabriolet VM-05.
Levering:
Levertijd 1-3 werkdagen
Verzending €4,95/Gratis v.a. €60,-
Bezorgd door
Afhalen bij PostNL-punt
Contact:
06-28559892
Je kunt betalen met:
Kenmerk | Omschrijving |
---|---|
Merk: | Ugears |
Materiaal: | Berkenhout |
Geschikt: | vanaf 14 jaar |
Inhoud: | 384 onderdelen |
Schaal: | 1:12 |
Bouwtijd | +/- 6 - 7 uur |
Afmetingen: | 35 x 13 x 10 cm |
Verpakking: | 37 x 17 x 4 cm |
Keurmerk: | CE |
Duurzaam: | Natuurlijke lijm tussen de multiplex lagen |
Leuk te combineren met:
- Cabriolet VM-05
Heerlijk rondrijden op een mooie zomerse dag.
Bouwniveau: Moeilijk
Welke auto doet je denken aan de jaren 50? Juist, de cabriolet. Dit houten bouwmodel van Ugears is een heel erg gedetailleerd en realistische uitvoering uit die…€ 76,95 - Roadster VM-01
Stap in en ontdek de wereld.
Bouwniveau: Moeilijk
Waar ga jij naartoe in deze auto? Het avontuur begint al wanneer je de doos opent en kennis maakt met de onderdelen van deze fijne, elegante en erg snelle Roadster VM-01…€ 54,95